BEHR

Niemiecki koncern specjalizujący się w produkcji układów chłodzenia silników i układów klimatyzacyjnych do samochodów osobowych i ciężarowych. Jest dostawcą na pierwszy montaż dla AUDI, BMW, CITROENA, MERCEDESA, VOLVO, MANA, OPLA, RENAULT, VW, PEUGEOTA. Produkuje części najwyższej jakości do układów klimatyzacji oraz najbardziej obciążonych termicznie układów chłodzenia. W ofercie znajdują się: chłodnice wody, powietrza, oleju, nagrzewnice, skraplacze klimatyzacji i sprzęgła lepkościowe wentylatorów chłodnic (visco).
 
BILSTEIN
 
Niemiecka firma produkująca amortyzatory do samochodów sportowych oraz dla koncernów BMW, MERCEDES, VW, AUDI i innych. Posiadamy w stałej ofercie amortyzatory do większości samochodów występujących na naszym rynku (w tym tzw. żółta linia – amortyzatory sportowe).
 
BOSCH
 
Niemiecki koncern produkujący między innymi oświetlenie samochodowe na pierwszy montaż. Marka BOSCH jest reklamą samą w sobie

 
DELPHI

Amerykański koncern (nr 1 na świecie), produkujący na pierwszy montaż układy chłodzenia, napędowe, zawieszenia, kierownicze, hamulcowe itp. dla fabryk samochodów na całym świecie. Posiadamy w stałej ofercie elementy układów termicznych, amortyzatory, elementy układu zawieszenia, elementy układu kierowniczego, sprężyny gazowe i części układów hamulcowych.
 
FEBI BILSTEIN

Firma Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG założona w 1844 roku jest producentem i dystrybutorem wysokiej jakości części mechanicznych i eksploatacyjnych (m.in. części zawieszenia i układu kierowniczego) do samochodów osobowych i ciężarowych. Poziom jakości gwarantowany jest dzięki najnowocześniejszym cyfrowym technikom produkcji oraz stałemu nadzorowi jakości - zgodnymi z niemieckimi normami. Najwyższą jakość potwierdzają także certyfikaty jakości TUV DIN ISO 9002.
 
 
 
HELLA

Niemiecki koncern produkujący lampy najwyższej jakości na pierwszy montaż i aftermarket. Niepodważalna jakość niewymagająca reklamy. Lampy spod znaku Hella oznaczyliśmy literą "H" na końcu numeru katalogowego.
 
INA

Największa część międzynarodowego koncernu Schaeffler Group, w skład którego wchodzi min. LUK. INA produkuje światowej jakości rolki i napinacze.
 
KOYO

Japońska fabryka produkująca chłodnice głównie na pierwszy montaż dla koncernów takich jak Nissan, Mazda, Mitsubishi, Toyota. Poza standardowym wykonaniem produkuje również chłodnice do samochodów rajdowych i wyczynowych.
 
LUK

Niemiecki koncern produkujący sprzęgła i elementy układów napędowych, do większości występujących na europejskim rynku samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, zarówno na pierwszy montaż jak i aftermarket.
 
MAGNETI MARELLI

Włoski koncern produkujący na pierwszy montaż między innymi oświetlenie pod markami: AUTOMOTIVE LIGHTING, AXO SCINTEX, CARELLO, SEIMA, SIEM, YORKA, a także układy termiczne, układy elektryczne i elektroniczne, amortyzatory, lusterka.
 
 
 
OSRAM

Jeden z trzech największych producentów systemów oświetleniowych na świecie. Dostawca żarówek na pierwszy montaż dla wielu koncernów samochodowych.
 
PHIRA

Hiszpański producent plastikowych części nadwozia. Oferuje najwyższą jakość produktów udokumentowaną certyfikatami hiszpańskiego instytutu jakości Centro Zaragoza. Produkty z tym certyfikatem są identyczne z częściami oryginalnymi.
 
 
RETOV

Fabryka mieszcząca się w Argentynie. Produkuje plastikowe części nadwozia takie jak atrapy, atrapy chromowane, plastikowe listwy podreflektorowe i ozdobne listwy boczne. Produkty perfekcyjnie wykonane dorównujące jakością produktom oryginalnym.
 
 
TEKNOROT

Teknorot jest producentem elementów układu zawieszenia i układu kierowniczego. Nazwa firmy Teknorot nie jest powszechnie znana gdyż jej produkty są pakowane w pudełka wszystkich sieci handlowych ukrywających prawdziwe pochodzenie towaru. Teknorot jest także poddostawcą znanych europejskich producentów elementów zawieszenia. W ofercie tego producenta znajdują się: wahacze, sworznie wahaczy, tuleje metalowo-gumowe, drążki kierownicze i ich końcówki, a także drążki stabilizatora i inne elementy układu zawieszenia i kierowniczego. Oferujemy w atrakcyjnej cenie jakość sprawdzoną przez międzynarodowe sieci handlowe. 
 
TYC

Jest to niepodważalny lider w produkcji oświetlenia na Tajwanie. W większości produkuje oświetlenie dla takich potentatów jak KOITO, LUCAS, STANLEY, MAGNETI MARELLI - dostawców na pierwszy montaż . Stąd, też wynika zdecydowanie najwyższa pozycja TYC-a w rankingu producentów lamp na aftermarket. Linie produkcyjne TYC-a wyposażone są w najnowocześniejsze urządzenia spełniające normy ISO. Zdecydowanie najniższy poziom naszych cen w Polsce na lampy produkcji TYC, wynika z wielkości naszego importu z tej fabryki.
 
TONG YANG

Jest to największy koncern na świecie produkujący plastikowe i metalowe części karoseryjne. Jakość produktów Tong Yang została wielokrotnie potwierdzona produkcją na pierwszy montaż do montowni w Chinach i na Tajwanie. Wielkość importu produktów Tong Yang stawia naszą firmę w ścisłej czołówce ich klientów europejskich i pozwala na oferowanie bezwzględnie najniższych cen na terenie kraju..
 
VALEO

Francuski koncern motoryzacyjny, jeden z największych na świecie, produkujący na pierwszy montaż dla większości producentów samochodów. Valeo to również wiodący na świecie producent układów termicznych, sprzęgieł, układów hamulcowych, systemów wycieraczek, systemów zabezpieczeń samochodów itp. Lampy Valeo oznaczone są literą "V" na końcu naszego numeru katalogowego.
 
VIEW MAX

Ten tajwański koncern jest najbardziej znanym producentem zamienników lusterek i ich podzespołów. Wszyscy liczący się dystrybutorzy części zabiegają o posiadanie w swojej ofercie lusterek produkcji View Max.
 
                  VISTEON

Amerykański koncern (nr 2 na świecie) produkujący na pierwszy montaż układy chłodzenia, układy kierownicze, układy elektroniczne oraz oświetlenie - głównie dla koncernu FORD. W chwili obecnej posiadamy w swojej ofercie elementy układów chłodzenia i oświetlenia.

ZKW

Austriacka fabryka produkująca lampy samochodowe na pierwszy montaż dla koncernów takich jak: AUDI, BMW, MAN, MERCEDES, OPEL, VW. Produkty ZKW oznaczone są literą "Z" na końcu numeru katalogowego.
 
« Cofnij